SERVIS FOTOAPARÁTŮ SAMSUNG

Rychlý, spolehlivý servis

Diagnostika do 24 hodin

Jak objednat servis

Dotaz

Objednávka servisu Samsung

Servis přístrojů Samsung zajišťujeme po celé ČR. Naše služby můžete využít kdykoliv. Stačí vyplnit náš krátký internetový formulář a naši odborníci Vás do 24 hodin kontaktují s návrhem ceny požadované opravy. Následná objednávka bude provedena pouze v případě souhlasu zákazníka s navrhovanou cenou opravy.

Delka opravy

Délka opravy servisu Samsung

Snažíme se mít maximum náhradních dílů na skladě. To nám umožňuje provádět servis fotoaparátů Samsung v co nejkratším čase a ušetřit tak Vaše peníze. Opravy přístrojů Samsung se pohybují v rozmezí 1 – 3 týdnů. V případě, že je nutné náhradní díl objednat, je nutno počítat spíše s delší dobou opravy.

Cena opravy

Cena opravy servisu Samsung

Cena každé opravy je individuální a odvíjí se od typu přístroje a druhu závady. Abychom Vám mohli sdělit cenu, je potřeba nás podrobněji seznámit se závadou vašeho přístroje Samsung. Nejjednodušší způsob je vyplnit náš internetový formulář nebo zaslat přístroj do našeho servisu kurýrní službou.

Servis fotoaparátů SAMSUNG

Potřebujete opravit svůj digitální fotoaparát Samsung co nejrychleji a za příznivou cenu? Svěřte jej nám! Poradíme si s jakýmkoliv modelem fotoaparátu SAMSUNG. Servis fotoaparátů Samsung provádíme rychle a kvalitně!

Rumunská 27/14, Praha 2
(vchod je na rohu Londýnské a Rumunské, po schodech dolů do servisu)

Servis SAMSUNG - poslední objednávky

  • “”

  • “”

  • “”


  • “”

  • “”

  • “”


Pobočka servisu Samsung PRAHA 2
Rumunská 27 (vchod z ulice Londýnská, jsme přímo na rohu)
120 00 Praha 2

info@allservice.cz


Otevírací doba servisu Samsung

Po – Pá: 11:00 – 18:00