SERVIS TABLETŮ SAMSUNG

Rychlý, spolehlivý servis

Diagnostika do 24 hodin

Některé z našich nejčastějších oprav

Rozbitá obrazovka

Vaš tablet Samsung má popraskanou nebo rozbitou obrazovku? Jste unaveni, že se s těmito trhlinami pokaždé pokoušíte přečíst důležitý e-mail nebo textovou zprávu?

LCD

Naši technici doporučují, abyste se obrátili na nás, pokud si myslíte, že potřebujete opravu LCD. Uživatelé tabletů Samsung, kteří se o tuto práci pokoušejí, mohou v podstatě zničit své zařízení.

Poškození vodou

Pokud potřebujete opravit vodou poškozený Samsung tablet, můžete se obrátit na naši odborné techniky. Řešíme poruchy Samsung tabletů způsobené vodou již řadu let.

Servis přední/zadní kamery tabletu Samsung

Rychlá a kvalitní oprava předních a zadních fotoaparátů pro všechny modely Samsung tabletů.

Výměna tlačítek

Tato oprava SAMSUNG tabletů je něco, co děláme rychlé a profesionálně pro největší pohodlí našich zákazníků.

Opravy zvuku

Chápeme, že je důležité mít možnost získat rychlé výsledky. Náš odborný tým řeší tento problém velice rychle.

Servis tabletů SAMSUNG

Naši technici jsou kvalifikovaní odborníci, kteří opraví každý model tabletu Galaxy Book, Galaxy Tab A, Samsung Galaxy Tab S2, S3, a další.

Nabízíme Vám opravy obrazovky, výměnu LCD, opravy klávesnice, opravy trackpadů, řešení přehřátí, opravy poškození vodou, výměna tlačítek, opravy kamer, opravy portů nabídek a mnoho dalšího.

Rumunská 27/14, Praha 2
(vchod je na rohu Londýnské a Rumunské, po schodech dolů do servisu)

Jak objednat servis

Objednávka servisu tabletů Samsung

Servis tabletů Samsung zajišťujeme po celé ČR. Naše služby můžete využít kdykoliv. Stačí vyplnit náš krátký internetový formulář a naši odborníci Vás do 24 hodin kontaktují s návrhem ceny požadované opravy. Následná objednávka bude provedena pouze v případě souhlasu zákazníka s navrhovanou cenou opravy.

Délka servisu fotoaparátů Samsung

Snažíme se mít maximum náhradních dílů na skladě. To nám umožňuje provádět servis tabletů Samsung v co nejkratším čase a ušetřit tak Vaše peníze. Opravy tabletů Samsung se pohybují v rozmezí 1 – 3 týdnů. V případě, že je nutné náhradní díl objednat, je nutno počítat spíše s delší dobou opravy.

Cena servisu tabletů Samsung

Cena každé opravy je individuální a odvíjí se od typu přístroje a druhu závady. Abychom Vám mohli sdělit cenu, je potřeba nás podrobněji seznámit se závadou vašeho tabletu Samsung. Nejjednodušší způsob je vyplnit náš internetový formulář nebo zaslat přístroj do našeho servisu kurýrní službou.

Servis SAMSUNG - poslední objednávky

  • “”

  • “”

  • “”


  • “”

  • “”

  • “”


Pobočka servisu Samsung PRAHA 2
Rumunská 27 (vchod z ulice Londýnská, jsme přímo na rohu)
120 00 Praha 2

info@allservice.cz


Otevírací doba servisu Samsung

Po – Pá: 11:00 – 18:00