SERVIS TELEFONŮ SAMSUNG

Rychlý, spolehlivý servis

Diagnostika do 24 hodin

Některé z našich nejčastějších oprav

Rozbitá obrazovka

Vaš Samsung telefon má popraskanou nebo rozbitou obrazovku? Jste unaveni, že se s těmito trhlinami pokaždé pokoušíte přečíst důležitý e-mail nebo textovou zprávu?

LCD

Naši technici doporučují, abyste se obrátili na nás, pokud si myslíte, že potřebujete opravu LCD. Uživatelé telefonu Samsung, kteří se o tuto práci pokoušejí, mohou v podstatě zničit své zařízení.

Poškození vodou

Pokud potřebujete opravit vodou poškozený Samsung telefon, můžete se obrátit na naši odborné techniky. Řešíme poruchy Samsung telefonů způsobené vodou již řadu let.

Servis přední/zadní kamery telefonů Samsung

Rychlá a kvalitní oprava předních a zadních fotoaparátů pro všechny modely Samsung telefonů.

Tlačítko domů

Tato oprava SAMSUNG telefonů je něco, co děláme rychlé a profesionálně pro největší pohodlí našich zákazníků.

Porucha reproduktoru

Chápeme, že je důležité mít možnost získat rychlé výsledky. Náš odborný tým řeší tento problém velice rychle.

Servis telefonů SAMSUNG

Naši technici jsou kvalifikovaní odborníci, kteří opraví každý model Samsung telefonů Galaxy S4, S5, S6, S7, S9, J5, J7 a další.

Nabízíme Vám opravy po poškození vodou, baterie, které se nenabíjejí, porucha nabíjecího portu, rozbité kamery (přední a zadní), přilepená tlačítka, rozbité sluchátko a části reproduktorů a další.

Rumunská 27/14, Praha 2
(vchod je na rohu Londýnské a Rumunské, po schodech dolů do servisu)

Jak objednat servis

Objednávka servisu Samsung

Servis přístrojů Samsung zajišťujeme po celé ČR. Naše služby můžete využít kdykoliv. Stačí vyplnit náš krátký internetový formulář a naši odborníci Vás do 24 hodin kontaktují s návrhem ceny požadované opravy. Následná objednávka bude provedena pouze v případě souhlasu zákazníka s navrhovanou cenou opravy.

Délka opravy servisu Samsung

Snažíme se mít maximum náhradních dílů na skladě. To nám umožňuje provádět servis fotoaparátů Samsung v co nejkratším čase a ušetřit tak Vaše peníze. Opravy přístrojů Samsung se pohybují v rozmezí 1 – 3 týdnů. V případě, že je nutné náhradní díl objednat, je nutno počítat spíše s delší dobou opravy.

Cena opravy servisu Samsung

Cena každé opravy je individuální a odvíjí se od typu přístroje a druhu závady. Abychom Vám mohli sdělit cenu, je potřeba nás podrobněji seznámit se závadou vašeho přístroje Samsung. Nejjednodušší způsob je vyplnit náš internetový formulář nebo zaslat přístroj do našeho servisu kurýrní službou.

Servis SAMSUNG - poslední objednávky

  • “”

  • “”

  • “”


  • “”

  • “”

  • “”


Pobočka servisu Samsung PRAHA 2
Rumunská 27 (vchod z ulice Londýnská, jsme přímo na rohu)
120 00 Praha 2

info@allservice.cz


Otevírací doba servisu Samsung

Po – Pá: 11:00 – 18:00